Skip to content

OKTATÓINK

Dr. Kiss Vivien

2024 óta a Soulutions Medical vezető orvosa vagyok, ahol többek között orvosesztétikai kezelések is elérhetőek.

Célunk, hogy az orvosesztétikai kezelések ne csupán a divatot, hanem a tudományt is kövessék. A szépség és az egészség egymástól nem elválaszhatóak, ezt a szemléletet követjük, amely a longevity szempontjából is fontos tényező.

2018-ban végeztem a Semmelweis Egyetemen, azóta fogászati esztétikai és orvosesztétikai területen tevékenykedem és mélyítem a tudásomat. 2025-ben az Upgrade Kongresszuson adhattam elő az esztétikai fogászat témakörében modern és minimálinvazív szemléletemet tükrözve.

Képzéseim, amit tanítok:

Női fogászati asszisztens mosolyogva használ egy táblagépet, miközben a fogorvos egy pácienst kezel. Fogászati asszisztens képzés a Pannon Kincstárban!

Fogászati asszisztens képzés

Most 60 000 Ft tandíjkedvezménnyel iratkozhatsz be a szeptemberben induló képzésünk “A csoport”-jára! Beiratkozási határidő: 2025.09.26. Ne maradj le! visszanézhető órákkal és ONLINE jegyzetekkel A korábbi OKJ 54

Megnézem »